HAKKIMIZDA

Size özel yayıncılık

MİSYONUMUZ

Bağımsız yayın kuruluşu Group Medya ve Bilgi Teknolojileri, tüketicilere yönelik özel alan yayınlarının yanı sıra marka ve kurumlar için online ve offline yayıncılık hizmeti sunar.

Kalitede odaklı hizmet

FELSEFEMİZ

Her yayın için ihtiyaca yönelik ekipleri oluşturan Group Medya ve Bilgi Teknolojileri; kendi alanlarında başarılı, öncü ve deneyimli kadrosu ile her zaman tarafsız ve profesyonel hizmet verir.

Yenilikçi çözümler

VİZYONUMUZ

Yenilikçi ve yaratıcı kadrosu ile yayıncılık alanındaki gelişmeleri takip eden Group Medya ve Bilgi Teknolojileri; başarı grafiğini istikrarlı bir şekilde yükseltir.

Vizyon

Uluslararası standartlardaki yayınlar ile katma değer yaratarak, Türk yayın endüstrisinin standartlarını yükseltmek ve dünya yayın endüstrisine entegre olmasına yardımcı olmak.

Temel Yaklaşım

Müşteri ihtiyaçlarını tam olarak anlayıp, var olan kaynaklarla elde edilebilecek en etkili çözümü, yüksek hızda ve kalitede, mümkün olan en makul fiyata üretmektir.

Online Yayıncılık

Hızlı, sürekli ve etkili iletişimin gücüne inanan Group Medya, sonuç odaklı çalışır; başarısını tüketici ve müşteri memnuniyeti ile garantiler.

Güvenilirlik

Group Medya ve Bilgi Teknolojiler, sahip olduğu toplam kalite yönetimi yaklaşımı ve etik hizmet anlayışı ile gerek okurlarının, gerek müşterilerinin gerekse çalışanlarının saygı ve güvenini kazanmıştır.

Sorumluluk

Okurlarına karşı olduğu kadar müşterileri ile çözüm ortaklarına karşı da sorumluluk duyan Group Medya ve Bilgi Teknolojiler, bu sorumluluk duygusu ile tüm projelerinde mükemmeliyeti hedefler.

Okur ve Müşteri Odaklılık

Yayına özel stratejiler geliştiren; gerek müşterilerinin, gerekse okurlarının ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda öngörüde bulunup, araştırma yapmak sureti ile tüm talepleri karşılar.

Sürekli Gelişim

Yayıncılık sektöründe Türkiye’de ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden Group Medya ve Bilgi Teknolojiler, yeni yaklaşımlar ile beslenerek; kurumsal gelişimi sağladığı gibi çalışanlarının gelişimi için de gerekli yatırımları yapar.

Eşitlikçi

Sahip olduğu etik ilkeler ile hizmet sunan, hem toplumsal hem de doğal çevreye saygılıdır. Din, dil, ırk, millet ve cinsiyet farkı gözetmeksizin toplumdaki tüm bireylere aynı saygınlıkla yaklaşan, kurum içerisinde de ‘eşit istihdam olanağı’ anlayışını benimsemiştir.

Duyarlılık

Çocuk işçi çalıştırmaya karşıdır. Karşıt görüşte yer alan hiçbir kurum ile işbirliğine girmez. Sosyal sorumluluk projelerini destekler. Kurum içinde geri dönüşüme katkı sağlar. Kürklü hayvanların moda malzemesi yapılması için öldürülmesine karşıdır.
color
https://www.group-medya.com/wp-content/themes/yunik-installable/
https://www.group-medya.com/
#26ade4
style1
scrollauto
Loading posts...
#555555
on
none
loading
#555555
Sort Gallery
https://www.group-medya.com/wp-content/themes/yunik-installable
on
yes
yes
off
off
E-posta adresiniz
off
off